امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 2339

 شیوع کرونا به مرز ثابتی رسیده است / انتهای بهمن با شیوع مجدد کرونا مواجهیم

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در حال حاضر شیوع کرونا در وضعیت ثابتی قرار دارد و این در حالی است که بدنبال ساده انگاری کرونا و  بازگشایی مجدد مراکز با شیوع کرونا در انتهای بهمن مواجه خواهیم شد.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، بهروز کلیدری در مراسم افتتاح آزمایشگاه بزرگ پزشکی ملل در شهرک سلامت اصفهان ضمن افزایش بیماران سرپایی کرونا در هفته اخیر، اظهار داشت: قطعا بدنبال افزایش بیماران سرپایی در سه هفته آینده شاهد افزایش تعداد بستری ها در بیمارستان ها خواهیم بود  که لازم است  از تجمعات جلوگیری شود که شاهد شیوع مجدد کرونا و موج چهارم آن نباشیم.

وی از افزایش تخت بستری بیمارستان از 7 هزار عدد به 13 هزار  خبر داد و ادامه داد: هرچقدر بتوانیم سهم سلامت را از تولید ناخالص ملی افزایش دهیم به طور قطع ایمنی بیشتری  را برای مردم رقم خواهیم زد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه سهم سلامت از تولید ناخالص ملی از 5 و نیم درصد در سال 80 به 8 درصد در امسال رسیده است، ادامه داد: ارائه خدمات درمانی به 70 هزار بیمار کرونایی در 11 ماه گذشته ، انجام 270 هزار نمونه گیری و مشارکت 16 آزمایشگاه خصوصی در نمونه گیری کرونا و فوت 4 هزار بیمار مبتلای قطعی به کرونا و 7 هزار مشکوک به کرونا  اخرین آمار حوزه بهداشت و درمان در زمان شیوع کرونا در اصفهان است.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41