امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 202832

 به دکتر حسن کامران رای میدهم چون ...

انتخابات میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس در اصفهان در حالی هم‌زمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود که شهر اصفهان در یک‌سال گذشته به دلیل نداشتن یک نماینده در مجلس از برخی مسائل عقب مانده و قطعا این بار مردم اصفهان در انتخابات میان‌دوره‌ای با انتخاب یک نماینده قدرتمند تلاش خواهند کرد تا جبران مافات را  بکنند.

 بدون شک در بین کاندیداهای مجلس برای انتخابات میان‌دوره‌ای اصفهان نام دکتر حسن کامران برای مردم نامی آشنا بوده که یادآور خاطرات شیرینی برای مردم این دیار است. نام وی با پروژه‌های مهم و کلیدی در اصفهان گره خورده که همواره تداعی کننده خدمات این بزرگ‌مرد است و این بار مردم قطعا باز هم با رای قاطع خود به این خدمت‌گزار نظام ثابت خواهند کرد که قدردان زحمات او هستند. اما براستی چرا باید به دکتر حسن کامران رای داد؟

 در این مجال از بین هزاران دلیلی که برای رای دادن به دکتر کامران وجود دارد  تنها به چند دلیل آن پرداخته که بسیار مهم و کلیدی است.

یکم؛ به دکتر حسن کامران رای می‌دهم چون او از جنس مردم است. درد مردم را می‌فهمد. در میان مردم اصفهان و شهرها و روستاهای اطرافش بزرگ شده، در غم و شادی آن‌ها شریک بوده، حرف‌هایشان را شنیده و با تمام وجود دردهای آنها را حس می‌کند. او مردمی‌ترین کاندیدای مجلس طی تمام دوره‌های گذشته بوده و انتخابش از سوی مردم برای حضور در مجلس گواه این مطلب است. دکتر حسن کامران زاده سرزمین اصفهان بوده، در این دیار رشد کرده، عمر خود را برای آبادانی و توسعه اصفهان گذاشته و هنوز هم عاشقانه سرزمینش را دوست دارد.

دوم؛به دکتر حسن کامران رای می‌دهم چون با اشرافی‌گری میانه‌ای ندارد. اهل تجمل نیست. ساده است و بی‌ریا. در تمام طول دوران حضورش در مجلس با اشرافی‌گری مبارزه کرده و در برابر زیاده‌خواهان ایستاده است. نه ثروتی برای خود اندوخته و نه از رانت استفاده کرده است. او حتی در مجلس در برابر امتیازات ویژه‌ای که به نمایندگان داده می‌شد از جمله پرداخت حقوق مدام العمری و یک‌صد میلیون تومان بلاعوض ایستادگی کرد و شجاعت و صراحتش زبان‌زد خاص و عام شد.

سوم؛ به دکتر حسن کامران رای می‌دهم چون مدیر است و مدبر. او تحصیلات دانشگاهی دارد. استاد دانشگاه تهران است. از آغازین روزهای انقلاب کار اجرایی خود را شروع کرده است. ۲۰ سال نماینده مجلس بوده و حالا با کوله‌باری از تجربه مدیریت قطعا می‌تواند راه‌گشای بسیاری از مشکلات مردم اصفهان به ویژه مردم محروم این دیار باشد.

چهارم؛ به دکتر حسن کامران رای می‌دهم چون او مرد عمل است. دلش مثال زاینده‌رود پاک است و قلبش به عشق زاینده‌رود می‌تپد. شاید هیچ‌کس به اندازه او نگران آینده زاینده‌رود نباشد. بی‌شک کسی به اندازه او نگران حال و روز کشاورزان حاشیه این رود نیست. این را از نطق‌های قاطع‌اش در مجلس می‌توان فهمید. از پیگیری‌هایش برای حقآبه مردم و کشاورزان. از تذکراتی که به مسئولین بابت وضعیت زاینده‌رود داده و از ده‌ها خبر و مطلب و پیگیری برای رودی که زندگی اصفهان به آن وابسته است. پس چون زاینده‌رود را دوست دارم به دکتر کامران رای می‌دهم.

پنجم؛ به دکتر حسن کامران رای می‌دهم چون برای جوانان بیکار اصفهان برنامه دارد. او همه جوانان این سرزمین را فرزند خود می‌داند. برای اشتغال آن‌ها برنامه دارد و معتقد است با پیگیری اتفاقاتی نظیر راه‌اندازی کارگاه‌های کوچک می‌توان بخش اعظمی از مشکل بیکاری جوانان را رفع کرد.

ششم؛ به دکتر حسن کامران رای می‌دهم چون اهل فرهنگ است. هنر مردم اصفهان را خوب می‌شناسد و به تعالی این هنر باور دارد. معتقد است اصفهان در هنرهای مختلف صاحب سبک بوده و باید این سبک‌ها نه تنها حفظ شود بلکه گسترش یابد. سال‌ها در کنار هنرمندان صنایع دستی این سرزمین بوده، سخن آن‌ها را شنیده و باور دارد که امروز باید به صنایع دستی سزرمین اهل هنر توجه ویژه شود و نگذاشت که هنرهای اصفهان به فراموشی سپرده شود.

هفتم؛ به دکتر حسن کامران رای می‌دهم چون باور دارد اقتصاد دنیای امروز مبتنی بر توسعه صنعت توریسم است. او نگران حال و روز میراث فرهنگی اصفهان است. اگر بپذیریم اصفهان یکی زیباترین و پر جاذبه‌ترین شهرهای ایران است و اگر بخواهیم سالانه میزبان هزاران هزار گردشگر داخلی و خارجی باشیم باید به نماینده‌ای رای دهیم که حفاظت از میراث فرهنگی و توجه به توسعه گردشگری را یک ضرورت جدی بداند و دکتر کامران این‌گونه است. برای توسعه گردشگری روستایی برنامه دارد و می‌خواهد اصفهان چون همیشه در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری خوش بدرخشد و در دنیا وقتی نام اصفهان بیاید همه به این باور برسند که اگر اصفهان را نبینند نیمی از دنیا را ندیده‌اند.

هشتُم؛ به دکتر حسن کامران رای می‌دهم چون او فردی تحصیل‌کرده است.او جغرافیا خوانده و معنای آمایش سرزمین را خوب می‌داند. آمایش سرزمین، یعنی ارزیابی نظام‌مند عوامل طبیعی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و...  به منظور یافتن راهی برای تشویق و کمک به جامعه بهره‌برداران در انتخاب گزینه‌هایی مناسب برای افزایش و پایداری توان سرزمینی در جهت برآوردن نیازهای جامعه. آمایش سرزمین یعنی توزیع متوازن و هماهنگ جغرافیای تمامی فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی در پهنه سرزمین نسبت به قابلیت‌ها و منابع طبیعی و انسانی آن سرزمین. این‌ها مواردی است که کامران خوب می‌داند و می‌تواند آن را اجرا کند.

نهم؛ به دکتر حسن کامران رای می‌دهم چون اهل شعار نیست، اهل وعده و وعید نیست. او فردی است متدین، معتقد به اصول نظام، ولایت‌مدار و پایبند به قانون که سنجیده سخن می‌گوید و بیشتر عمل می‌کند.

دهم؛ به دکتر حسن کامران رای می‌دهم چون باورم این است دوران آزمون و خطا گذشته و باید از تجربه‌هایی که داریم بهترین درس را بگیریم. پس چه کسی برای نمایندگی مجلس با تجربه‌تر از او. به دکتر کامران رای می‌دهم چون  شبیه او در پهنه ایران انگشت شمار است. پس باید قدرش را دانست و از انبوه دانش، تجربه و توان او بهترین بهره را برد.

و بی‌شک در روز ۲۹ اردی‌بهشت ماه در پای صندوق‌های رای در برگه انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس اصفهان نام او را خواهم نوشت تا اصفهان را به آنچه لیاقتش را دارد برساند. همین.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41