امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1107

 مرگ در کمین بیماران نوروپاتی /عدم حضور بهزیستی در افتتاحیه نخستین مرکز جامع توانبخشی بیماران نوروپاتی

نخستین مرکز جامع توانبخشی بیماران ای ای سی و نوروپاتی امروز با حضور شهردار، اعضای شورای شهر و خیران سلامت درحالی برگزار شد که آیا عدم حضور بهزیستی و علوم پزشکی اصفهان نشان از عدم حمایت آنها می دهد.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، مرکز جامع توانبخشی بیماران نوروپاتی در سپاهان شهر اصفهان در حالی افتتاح شد که کمتر از 10 روز پیش مدیر اصلی جمعیت حمایت از بیماران نوروپاتی جان خود را به علت بیماری ای ال سی از دست داد.

شهردار اصفهان با اظهار تاسف از فوت یکی از مدیران  جمعیت حمایت از بیماران نوروپاتی اعلام کرد: ای کاش نخستین مرکز جامع توانبخشی بیماران نوروپاتی زمانی که اقای باقری در قید حیات بودند، کلنگ زنی میشد.

نوروزی با اشاره به اینکه خیریه ها را باید بسیج کرد که به مبتلایان به این بیماری کمک کنند و مورد حمایت واقع شود، افزود: عمران و آبادانی که امروزه در همه خیابان‌ها، مترو، حلقه حفاظتی و تمام قسمت های شهر صورت گرفته باید سخن گفت.

وی ادامه داد: با احساس مسئولیت جدی ساخت این مرکز تسریع شود و هرروز شاهد روند رو پیشرفت آن باشیم.

 

فوت 130 بیمار نوروپاتی در یکسال گذشته

مدیر عامل جمعیت حمایت از بیماران ای ال سی  از اتمام پروانه و اخذ آن از شهرداری خبر داد و گفت: در حال حاضر مرحله گودبرداری مرکز است و خیران پیشقدم شدند و هیچ مشکل مالی نداریم

محمد زارعان از کشوری بودن مرکز جامع توانبخشی بیماران نوروپایی خبر داد و افزودک بالغ بر 430 بیمار نوروپاتی در سطح کشور دارای پرونده در جمعیت حمایت از بیماران ای ال سی هستند که از این تعداد 200 نفر از اصفهان هستند .

روابط عمومی جمعیت حمایت از بیماران ای ال سی و نورپاتی با اشاره به اینکه جمعیت بیماران نورپاتی بیش از بیماران شناخته شده هستند، افزود: به دلیل اینکه میزان مرگ و میر در بیماران نوروپاتی بالا است همواره با یک جمعیت ثابتی از این بیماران مواجهیم و در یکسال گذشته بالغ بر 130 بیمار نوروپاتی فوت کردند.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41