تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 1294

 رسوایی بزرگ ستاره جنجالی

تنها یک روز پس از آنکه مهدی هاشمی‌نسب در گفت‌وگو با خبرورزشی مدعی شد عده‌ای بدتر از مشروبات الکلی در فوتبال مصرف می‌کنند و اتفاقاتی در فوتبال ایران می‌افتد که مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی پیش آن هیچ است، خبر تکان‌دهنده‌ای به دست‌مان رسید از ارتباط یک ستاره جنجالی فوتبال ایران با پسر دخترنما!

به گزارش نگاه کویر از سایت رسمی روزنامه خبرورزشی؛ باورش سخت است اما منابع موثق مي‌گويند يكي از فوتباليست‌هاي سرشناس كه پيش از اين هم تا لبه تيغ منشوري شدن پيش رفته بود و پرونده اخلاقي داشت با يك «دوجنسه» ارتباط داشته است.

اگر چه نزديكان اين بازيكن مي‌گويند او در دام اين پسر دخترنما افتاده بود و پس از اينكه فهميد شخصي كه در فضاي مجازي با او آشنا شده و طرح رفاقت ريخته، پسر است، رابطه‌اش را با او قطع كرده اما برخي شهروندان مدعي هستند اين بازيكن را حتي در خانه اين شخص ديده‌اند!

اين اولين باري نيست كه از انحراف اخلاقي برخي اهالي فوتبال خبر مي‌شنويم. پيش از اين اواخر دهه 70 برخي بازيكنان جوان آن دوره از انحراف اخلاقي مردي حرف مي‌زدند كه در رده پايه‌اي مربيگري مي‌كرد و دنبال بچه‌هاي مردم بود. بعدها شايعه شد يكي از سرمربيان جوان ليگ برتري هم گرفتار همين مشكل اخلاقي است؛ اتهامي كه هيچ‌گاه تأييد نشد و فقط چند بازيكن كه با اين مربي به مشكل خوردند، ادعا كردند نمي‌توانند دليل واقعي جدايي‌شان را بگويند، فقط مي‌دانند مشكل‌شان فني نبوده و نتوانستند خواسته‌هاي سرمربي را برآورده كنند!

كنار اين خبرها، شايعاتي هم درباره مشكلات مشابه يك بازيكن مطرح دهه 70 و اوايل دهه 80 وجود داشت كه در اردوهاي تيم ملي انگشت‌نما بود و براي جلوگيري از برخي حواشي، عده‌اي از ملي‌پوشان حاضر نبودند با او هم‌اتاق شوند. همان دوره يك كمك‌مربي جوان هم كه بعدها سرمربي مطرحي شد، فيلمي گرفت از تعرض به يك پديده جوان و بعدها هر بار كه اين فوتباليست با او به مشكل خورد، اين مربي نسخه‌اي از آن فيلم را برايش فرستاد و گفت نگذار بگويم آن سال‌ها چه اتفاقي افتاد و ستاره را به سكوت وا داشت.

حالا تازه‌ترين برگ از اين دفتر بي‌اخلاقي، همين شايعه رابطه بازيكن جنجالي با پسر دخترنما است؛ هر چند مي‌گويند اين بازيكن از همه چيز بي‌خبر بوده و در دام طرف افتاده اما به هر حال همين كه ستاره‌اي در سطح اول فوتبال ما دنبال دوستي‌هاي اينترنتي و ارتباطگيري از طريق فضاي مجازي است جاي حرف دارد!

شايد باز هم عده‌اي بگويند وارد حريم خصوصي افراد نشويد و با مسائل فني فوتباليست‌ها كار داشته باشيد اما باور كنيد در مورد اين افراد كه شهرت دارند و الگوي نسل جوان هستند، تعريف حريم خصوصي فرق مي‌كند.

شايد بهترين راه حل همان تشكيل دادسراي ويژه ورزش باشد، مرجعي كه بتواند به تخلفات اينچنيني ورود كند و يا لااقل وجودش باعث شود اين افراد مراقب رفتارهاي اجتماعي خود باشند.

کد خبر :