تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2386

 اعلام تکمیل ظرفیت در دوره های کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی

رییس دانشگاه علمی کاربردی اصفهان از اعلام تکمیل ظرفیت در دوره های کاردانی فنی، کاردانی حرفه‌ای، مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی مهرماه سال 1399 در بهمن‌ماه این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، بهزاد رضایی در این ارتباط اظهار داشت: فرصت ثبت نام و تحصیل در رشته های علمی کاربردی به داوطلبان علاقمند داده شده است.

وی گفت: براساس مصوبات شورای سنجش و پذیرش دانشجو وزارت متبوع و با توجه به مراجعه مکرر برخی از جاماندگان در پذیرش مهرماه 1399 میتوانند در بهمن ماه در تکمیل ظرفیت دانشگاه ثبت نام کنند.

رضایی بیان داشت: پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی، در آن دسته از کد رشته محل هایی که برابر ظرفیت اعلام شده در اطلاعیه مندرج در سایت آن سازمان به میزان ظرفیت و یا پایین تر از آن متقاضی داشته باشد بلامانع است.

رییس دانشگاه علمی کاربردی اصفهان اظهار داشت: در رشته هایی که بیشترین متقاضی را دارد مراکز علمی کاربردی ثبت نام ها را بر پایه بالاترین معدل ها انجام می دهند.

وی گفت: در استان اصفهان نیز پذیرش دانشجو در 29 مرکز آموزشی در گروه های صنعت ، مدیریت و خدمات اجتماعی ، فرهنگ و هنر و کشاورزی و به صورت حضوری انجام می پذیرد.

وی گفت: متقاضیان می‌توانند در مقطع کاردانی و کارشناسی با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org از رشته‌محل‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله اطلاع حاصل کرده و برای ثبت‌نام به مرکز آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه کنند.

همچنین اطلاعات مربوط به مراکز اصفهان نیز در سایت دانشگاه علمی کاربردی اصفهان به آدرس http://es.uast.ac.ir  موجود می باشد.

کد خبر : bakhabarbash-ghalriz